De eerste stap naar automatisering
Demodagen 2025
In het kort:
- 23-24 januari 2025
- Tweedaagse demodagen georganiseerd door De Ronde Automation
- Laagdrempelige manier om in gesprek te gaan over automatisering in magazijnen
- XP15 demonstratie
- Eerste user cases van XP15
- Nieuwe functionaliteiten en producten in het EP Equipment AMR gamma
- Gratis, doorlopend open
- Inschrijven kan hier

De Ronde Automation
XP15
Co-bot (collega & robot) van EP Equipment
2D navigatiesysteem (standalone, zonder WMS)
Simpele verplaatsingen van A naar B
Vanaf €1.000/maand
Implementatie vanaf 1 dag
Wat kan u verwachten?
Bent u benieuwd hoe het magazijn van de toekomst eruit kan zien? U wil graag van start gaan met automatisering maar weet niet waar te beginnen? Robots lijken u te ingewikkeld, duur of traag realiseerbaar? Dan zijn deze demodagen voor u!
Er rijden ondertussen meer dan honderd XP15's rond in Europa en ook in België werden de eerste user cases gerealiseerd. Tijdens deze tweedaagse kan u in levende lijve de simpliciteit ontdekken door in gesprek te gaan met ons team en de co-bot zelf te bedienen.
De XP15 van EP Equipment is de eerste stap richting magazijnautomatisering. Het vervangt de noodzaak om schaarse arbeidskrachten in te zetten voor eenvoudige verplaatsingen van A naar B. De robot wordt jouw collega, jouw co-bot, en maakt je magazijn slimmer en veiliger dan ooit tevoren. En dat voor slechts €1000/maand!
Nieuwe functionaliteiten en producten
We stellen een aantal nieuwe functionaliteiten en producten uit het EP Equipment AMR gamma voor, zoals een stapelaar (XP15MM) met dezelfde navigatietechnologie, automatische pick-up en call box.
User cases
Bekijk alle user cases hier.

XP15 bij Active Ants
De co-bot verplaatst verpakkingsmateriaal van opslag naar werkstations, waarbij de operator met de XP15 handmatig de last opneemt en de bestemming invoert, waarna de co-bot de taak uitvoert en terugkeert, zodat de operator andere taken kan doen.

XP15 bij Arvato
De XP15 ondersteunt operators door pallets van het sorteersysteem naar de verpakkingsmachine te verplaatsen, waarna hij terugkeert naar het startpunt, terwijl de operator tijd heeft voor andere taken of het bedienen van andere XP15's.

XP15 bij A-Pack
De XP15 ondersteunt medewerkers door pallets van de productie naar de transportzone te brengen, waarbij een operator de pallet handmatig opneemt, de route instelt, en de co-bot de 125 meter lange verplaatsing uitvoert en terugkeert, tot wel 80 keer per dag.
De eerste stap naar automatisering.
Eenvoudig, flexibel, snel en budgetvriendelijk.